Find din forhandler af Haier varmepumper

Klik på kortets ikoner og find lokationen på din nærmeste Haier forhandler

Wiese A/S – Birkmosevej 18 A, 6950 Ringkøbing – Tlf. 97 32 04 05 – morten@c-wiese.dk

El Sikring V/Kim Harritz – Hovedgaden 76 – 8832 Skals- Tlf. 40 11 77 64 – 40117764@mail.dk

Hammershøj Køle- og Varmepumpeservice – Pilevej 23 – 8830 Tjele – Tlf. 86 45 01 11 – http://www.wedholms.dk/

KM El-teknik ApS – Klovtoftvej 36 – 6630 Rødding – Tlf: 74 55 29 93 – http://www.km-el-teknik.dk/

Mr. Cool v/ Johnny Andersen – Tårsvej 251 – 9870 Sindal – Tlf: 20 20 48 94 –http://www.mrcool.dk/

Varmepumpe-Experten – Lorents Møllers Vej 31 – 6700 Esbjerg – Tlf: 20 45 12 26 – http://www.varmepumpe-experten.dk/

Heatnow.dk – Tranevej 3 – 8700 Horsens – Tlf: 26 34 20 45 – https://heatnow.dk/

Scan-Air ApS – Åkærsvej 1 – 8410 Rønde – Tlf: 61 30 43 11 – http://www.scan-air.dk/

Jørn Brink ApS – Harbogade 5- 6990 Ulfborg – Tlf: 97 49 15 60 – http://www.jornbrink.dk/

Iglo-Vent – Hedevej 27 – 9640 Farsø – Tlf: 23 49 35 43 – http://www.iglo-vent.dk/

Bjerg Køle Service ApS – Risbrigvej 1 – 6330 Padborg – Tlf: 74 67 46 60 – http://www.bjergkoeleservice.dk/

Electric Mors A/S – Fruvej 80 – 7900 Nykøbing Mors – Tlf: 97 72 52 00 – http://www.electricmors.dk/

Knud Jørgensen ApS – Nørregade 23 – 6690 Gørding – Tlf: 75 17 89 99 – http://www.kjelaps.dk/

Al Køl – Varmepumpe – Vibevej 38, 6230 Rødekro – Tlf: 74 66 69 26 – http://www.xn--al-kl-varmepumpe-oxb.dk/

Højbo El – Kulsøvej 26 – 7323 Give – Tlf: 20 78 69 78 – https://www.hojbo.dk/

Østjysk Ventilation & Varmepumpe service – Bakkegaardsvej 40 – 8300 Odder – Tlf: 42 43 65 00

Guldahl ApS – Langballe 6, 8700 Horsens – Tlf: 76 26 50 90 – http://guldahl.dk/

Anderberg Klima A/S – Teglværksvej 8 B – 4200 Slagelse – Tlf: 43 99 98 88 – http://www.anderbergklima.dk/

Kunaco ApS – Silovej 32C – 2690 Karlslunde – Tlf: 20 91 99 18 – http://www.kunaco.dk/

Klima 2000 – Eskebjergvej 57 – 4593 Eskebjerg – Tlf: 59 29 29 92 – http://www.klima2000.dk/

El & Varmepumpecenter ApS – Rørvigvej 146A – 4500 Nykøbing Sj. – Tlf: 61 69 56 65 – http://www.elogvarme.dk/

Køl og Varmepumpeservice – Østermarksvej 17 – 4780 Stege – Tlf: 21 72 47 35

Nordvarme – Primulavænget 1 – 3390 Hundested – Tlf: 40 72 74 76 – http://www.nordvarme.dk/

Vejleby Smedie & VVS ApS – Sølvagervej 2 – 4534 Hørve – Tlf: 59 65 61 28 – http://www.vejlebysmedie.dk/

D.S. Køleteknik – Frederiksborgvej 97, stuen t.h. – 2400 København – Tlf: 40 84 72 40 – http://www.dsklima.dk/

Klima Consult – Kirsebærvang 5, 3550 Slangerup – Tlf: 23 36 52 53 – http://www.klimaconsult.dk/

Klima Kontrol – Dragebakken 136 – 5250 Odense – Tlf: 51 95 02 33 – http://www.klima-kontrol.dk/

Simon Risbjerg El & Køl ApS –  Ellehaven 4E – 5900 Rudkøbing – Tlf: 62 50 10 72 – http://www.simonrisbjerg.dk/

Simon Risbjerg El & Køl ApS – Abildvej 3, 5700 Svendborg – Tlf: 62 22 10 72 – http://www.simonrisbjerg.dk/

Varmepumpe Montøren – Stegstedvej 38, 5200 Odense V – Tlf: 42 40 81 80 – https://varmepumpemontoeren.dk/

JS Varmepumpe & Byggeservice – Møllehøj 51, 5600 Faaborg, Tlf: 40 88 49 99, https://js-varmepumper-byggeservice.dk/index.html

KM Smed – Oregårdsvej 54, 5400 Bogense – Tlf: 20 13 81 16 – https://www.kmsmed.dk/

Smedjen af 2015 ApS – Lundbyvej 69 – 5700 Svendborg – Tlf: 60 25 66 69 – http://www.elektrikerenpaataasinge.dk/

Marslev El ApS – Kertemindevejen 18 – 5290 Marslev – Tlf: 65 95 14 96 – http://www.marslev-el.dk/

Varmepumpe Montøren – Stegstedvej 38 – 5200 Odense V – Tlf: 42 40 81 80 – https://varmepumpemontoeren.dk/